Registrovat | Přihlásit
[language-switcher]

Warning: Undefined variable $count in /web/htdocs/www.pastelly.eu/home/www/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/classes/code-block.class.php(133) : eval()'d code on line 56
[yith_wcwl_items_count]
0

Proč Pastelly

Správně fungující střeva jako základ zdravého životního stylu

V našich střevech žije velká spousta bakterií - dobrých i špatných. Důležité je, aby jejich poměr byl v rovnováze, protože 70% naší imunity se tvoří právě ve střevech.

Tekutá forma

Díky tekuté formě a štěpení vlákniny doputují prospěšné 
bakterie až do tlustého střeva, kde vytvářejí látku butyrát. 
Vzniklý butyrát ve střevech působí protizánětlivě, 
má protinádorové působení, má účinek proti mikrobům 
a také pomáhá snižovat obezitu.

– posiluje střevní mikrobiom
– regeneruje střevní sliznici
– zaměřuje se na přátelské střevní bakterie 
– vylepšuje imunitní systém

Pastelly

Obsahuje
Doplněk stravy Pastelly Postbiotický koncentrát s příchutí višně obsahuje jedinečnou kombinaci lyzátů z 10 probiotických kmenů vyrobených z 10 miliard bakterií. Díky tomu si postbiotika zachovávají svůj účinek a inulin produktu pomáhá zvýšit efekt na přátelské bakterie.
Postbiotika
Prebiotika
Symbiotika
Vegan
Bez cukru
Bez lepku

Co jsou symbiotika?

Symbiotika jsou postbiotika a prebiotika v jednom přípravku. Jedině společně totiž tvoří skutečně silnou ochranu naší střevní mikroflóry.

  • Postbiotika(1) - postarají se o rovnováhu v naší střevní mikroflóře
  • Prebiotika(2) - dodají probiotikům potřebnou „potravu“, a tak zajistí, že budou v našem mikrobiomu dělat to, co mají. Bez Postbiotik obsahujících vlákninu probiotika nepřežijí.

Složení

Postbiotika Pastelly
Pastelly obsahuje jedinečnou směs Postbiotických lyzátů z 10 bakteriálních kmenů a 10 miliard bakterií při výrobě. Pastelly je slazeno stévií a obsahuje rozpustnou vlákninu z čekanky, která slouží jako potrava pro přátelské bakterie.
– voda čištěná
– glukózová vláknina
– rozpustná vláknina z čekanky na bázi
   fruktooligosacharidů
– zahušťovadlo (xantanová guma)
– konzervant (sorban draselný,
   benzoan sodný)
– sladidlo (steviol-glykosidy)
– aroma višeň

Proč potřebujeme postbiotika

Asi 70 procent naší "imunitní odpovědi" je ovlivňováno střevním traktem, v němž existují miliardy buněk. "Během trávení prochází potrava žaludkem a střevy,  jde na konec tenkého a začátek tlustého střeva,  kde se vstřebává. Tímto způsobem potravinové prvky vstupují do oběhového systému a odtud do systému lymfoidního. Právě tam se skutečně vytváří naše imunita," vysvětluje prof. Alexandrov. Hektický životní styl, znečištěné ovzduší, jídlo plné konzervantů, nadužívání antibiotik a nedostatek přátelských mikroorganismů však náš imunitní systém oslabují. Výsledkem jsou mj. alergie, zažívací i kožní obtíže, únava, větší náchylnost k virovým i nádorovým onemocněním. Užívání postbiotik, tedy kúra na bázi nutriční terapie, může střevům pomoci navrátit rovnováhu, a tím podpořit celkovou obranyschopnost organismu. "Již od poloviny 90. let minulého století mnohé klinické studie naznačují, že postbiotická terapie může pomoci léčit některá onemocnění trávicího traktu, zpomalovat vývoj alergií u dětí nebo například předcházet vaginálním a močovým infekcím u žen," napsal prestižní Harvard Health Publishing.

(1) Výrobek: obsahuje kombinaci 10postbiotických kmenů a 10 miliard bakterií v doporučené denní dávce. Obsah aktivních látek v 1 dávce (10 ml): 10 kmenů probiotických lyzátů ≥ 10 mld CFU.

(2) Výrobek s vysokým obsahem vlákniny. Splňuje požadavky nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 o výživových a zdravotních tvrzeních.

(3) Obsah laktózy: <0,01g/100ml. Bez lepku - stejně jako obdobné doplňky stravy.

magnifiercrossmenu