Registrovat | Přihlásit
[language-switcher]

Warning: Undefined variable $count in /web/htdocs/www.pastelly.eu/home/www/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/classes/code-block.class.php(133) : eval()'d code on line 56
[yith_wcwl_items_count]
0

O nás

Jsme Probiotic (R)evolution s.r.o.
Jsme tým nadšených lidí, pro které je zavedení prospěšných mikroorganismů do lidského organismu velkou výzvou a posláním.

Uvědomujeme si, že 90% lidského těla je spojeno s bakteriemi, a tak jim věnujeme velkou pozornost.

Implementujeme zdraví prospěšné mikroorganismy do potravin a uvádíme na trh výrobky, které mají za cíl zlepšit kvalitu života nás všech.

Pastelly

Tekutá Postbiotika
V denní dávce 10 ml Probiotických lyzátů je 10 bakteriálních kmenů v množství 10 miliard bakterií: Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus plantarum, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium animalis, Bifidobacterium  infantis, Streptococcus thermophilus.
Postbiotic
Prebiotic
Raw
Vegan
Gluten Free
Bilion of Probiotics

Nápad roku 2022

TOP 30
Společnost Pastelly patří mezi top 30 nejlepších projektů
15. ročníku soutěže nápad roku 2022.
Pro všechny kupující:
Na doporučení jsme přejmenovali označení probiotika na postbiotika. Pokud se cítíte, že jste byli oklamáni, tak nás kontaktujte na tel.737747152.

Probiotika jsou živé organismy a díky metodě zmrazení se jim říká postbiotika. I tak musí být použity desítky miliard  živých organismů, aby vznikl název postbiotika. Za případné zmatení se omlouváme.

Velkoobchod

Probiotic (R)evolution s.r.o.
Chcete i vaše vvýrobky udělat “živé”, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast of the Semantics, a large language ocean
Kontaktujte: sales@pastelly.eu
DOZVĚDĚT SE VÍCE

Zero waste

BUDOUCNOST JE V UDRŽITELNÝCH OBALECH
Papírová lahev
Far far away, behind the word mountains, far from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind texts. Separated they live in Bookmarksgrove right at the coast.
magnifiercrossmenu