Registrovat | Přihlásit
[language-switcher]

Warning: Undefined variable $count in /web/htdocs/www.pastelly.eu/home/www/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/classes/code-block.class.php(133) : eval()'d code on line 56
[yith_wcwl_items_count]
0

Časté dotazy

O Pastelly

Co PASTELLY UMÍ?

Díky tekuté formě se Pastelly snadno dostanou až do tlustého střeva. Tekutá forma zaručí to, že Pastelly působí v celém tlustém střevě a ne pouze v malé části. Pastelly pomáhají k podpoře přátelských bakterií ve střevě. Díky rozpustné vláknině z čekanky působí prebioticky, dodávají tedy přátelským bakteriím potřebnou potravu.

Pastelly dávkování a skladování

Jak a kdy užívat Pastelly?

Dospělí užívají Pastelly 1x denně 10ml (polévkovou lžíci). Ideální je ráno na lačno a poté alespoň 10 minut nejíst. Vhodné je užívat Pastelly také před spaním, kdy má organismus celou noc na využití účinků Pastelly.

Děti užívají Pastelly 1 x denně 5 ml tedy polovinu polévkové lžíce. Ideální čas užívání je stejný jako u dospělých.

Pastelly má skvělou chuť. Lze jej smíchat s vodou či jinými nápoji. Nemíchejte s horkými nápoji.

Na jak dlouho vydrží 1 lahvička Pastelly?

Jedna lahvička obsahuje 300ml Pastelly a při pravidelném užívání vydrží 1 měsíc.

Jak dlouho užívat Pastelly?

Lidské střevo nedostává v současné době většinu těch pravých složek pro správné fungování. Z tohoto důvodu doporučujeme alespoň 6-ti měsíční kúru Pastelly, kdy střevo pomalu začne správně fungovat a zvětší se množství prospěšných bakterií.

Kde skladovat Pastelly?

Pastelly můžete skladovat při pokojové teplotě do 25 °C. Doporučuje se skladovat na temném místě bez přímého slunečního svitu. Po otevření je možné mít Pastelly také v lednici.

Složení Pastelly

Co Pastelly obsahuje?

Pastelly obsahuje jedinečnou směs probiotických lyzátů z 10 bakteriálních kmenů a 10 miliard bakterií při výrobě. Pastelly je slazeno stévií a obsahuje rozpustnou vlákninu z čekanky, která slouží jako potrava pro přátelské bakterie.

Které kmeny bakterií jsou pro naše tělo přátelské a co dokáží?

Lactobacillus acidophilus je užitečnou bakterií s probiotickými účinky, kterou najdeme např. v jogurtu. Podporuje růst prospěšných bakterií a zároveň potlačuje ty škodlivé, chrání organismus před infekcí (virovou, bakteriální i kvasinkovou) a stimuluje imunitní systém.

Lactobacillus rhamnosus brání přemnožení škodlivých bakterií ve střevech, pomáhají při průjmech (i jako prevence při cestování) a obnovují střevní mikroflóru po léčbě antibiotiky. Podporují celkovou imunitu organismu a chrání je proti infekcím. Používají se při léčbě infekcí močových cest a mají protizánětlivé účinky.

Lactobacillus plantarum má protizánětlivé, antibakteriální účinky, stimuluje trávicí systém, pomáhá tělu produkovat vitamíny, může zmírnit příznaky syndromu dráždivého tračníku (IBS), zlepšení příznaků atopického ekzému, chrání kardiovaskulární systém. Mezi vedlejší účinky může patřit nadýmání a průjem.

Bifidobacterium bifidum se váže na střevní výstelku, pomáhá trávit cukr a také stimuluje imunitní systém. Bifidobacterium bifidum dokonce snižuje výskyt nachlazení a chřipky.

Bifidobacterium lactis Jejich suplementace může sloužit jako prevence nebo podpůrná terapie proti střevním onemocněním. Mezi pozitivní účinky probiotik patří zejména vstřebávání vitamínů – kmeny laktobacilů a bifidobakterií jsou schopny v lidském těle produkovat vitamín K a vitamíny ze skupiny B (B2, B11, B12).

Bifidobacterium longum je jedno z nejčastěji se vyskytujících probiotických kmenů v těle. Jako probiotikum brání růstu škodlivých bakterii, posiluje imunitní systém, potlačují rozvoj zánětlivých onemocnění střev a brání v rozvoji alergií.

Bifidobacterium breve působí pozitivně na funkci tlustého střeva – snižuje nadýmání, pomáhá jak při zácpě, tak i při průjmu (mírní jeho průběh). Rovněž stimuluje imunitní systém a zabraňuje negativnímu působení jiné bakterie, Escherichia Coli.

Bifidobacterium animalis Tento druh prospěšné bakterie obhospodařuje tlusté střevo a dobře roste v mléce; kmeny těchto druhů byly izolovány z mléčných kultur. Jejich odolnost vůči kyselému prostředí a oxidačnímu stresu činí z těchto druhů ideální pro výrobu ve fermentovaných mléčných výrobcích. Laboratorní studie identifikovaly řadu vlastností, které by mohly být klinicky významné pro: posílení imunity, přilnavost epitelu (vnitnřní stěny střeva) a zlepšení funkce střevní bariéry.

Bifidobacterium infantis Je jedno z nejčastěji se vyskytujících probiotických kmenů v těle. Jako probiotikum brání růstu škodlivých bakterii, posiluje imunitní systém, potlačují rozvoj zánětlivých onemocnění střev a brání v rozvoji alergií.

Streptococcus thermophilus také známý jako Streptococcus salivarius subsp. thermophilus je grampozitivní bakterie (Jako grampozitivní se označují bakterie, které mají na konci diagnostického barvení podle Gramovy metody pod mikroskopem modrofialovou barvu) a fermentativní fakultativní anaerob ze skupiny viridanů. Testuje negativně na cytochrom, oxidázu a katalázu a pozitivně na alfa-hemolytickou aktivitu. Je nepohyblivý a netvoří endospory.

Kde si mohu Pastelly zakoupit, doprava?

Pastelly si můžete koupit přímo zde v našem eshopu a bude vám doručeno až domů. 

Zásilka Vám bude doručena kurýrní službou GLS, nebo můžete využít služeb ZÁSILKOVNY.

Cena za dopravu a balné je u GLS i Zásilkovny 79 Kč (vč.DPH).

Další možností hlavně pro firemní zákazníky je osobní setkání s našim poradcem nebo ve vybraných prodejnách. Pokud vlastníte kód našeho poradce, získáte automaticky zvýhodněnou cenu.magnifiercrossmenu