Registrovat | Přihlásit
[language-switcher]

Warning: Undefined variable $count in /web/htdocs/www.pastelly.eu/home/www/wp-content/plugins/oxygen/component-framework/components/classes/code-block.class.php(133) : eval()'d code on line 56
[yith_wcwl_items_count]
0

Vaše zkušenosti

Co o Pastelly říkají naši klienti

"Jako novopečená maminka jsem začala vnímat o své tělo o něco více než kdy dřív. Moje psychická pohoda byla fuč a já se rozhodla experimentovat. Po konzultaci s mou obvodní lékařkou pro mě byla informace, že psychiku ovlivňují z velké části střeva velká novinka a doporučila mi posílit střevní mikrobiom. Narazila jsem na postbiotika Pastelly a tekutá a hlavně veganská forma pro mě byla lákavá. Určitě u produktu zůstanu, cítím na sobě změny."

Magda, 33 let, Plzeň

"Po operaci žlučníku jsem se dlouho nemohla vrátit do „své kůže“, na doporučení od známé jsem vyzkoušela tekutá postbiotika Pastelly a po měsíci užívání vím, že u jedné lahvičky nezůstanu. Srovnalo se mi nejen trávení, ale celkově se cítím mnohem lépe."

Veronika, 39 let, Beroun

"Dlouho jsem hledala něco, co by mi pomohlo s trávením. Zkoušela jsem už různé produkty, ale Pastelly mi sedly hned, to že jsou chuťově dobré beru jako příjemný bonus"

Monika, 28 let, Praha

"Čím jsem starší, tím více si musím hlídat co jím, na což jsem nikdy nebyl zvyklý. Často jsem řešil nepříjemné pocity, pálení žáhy nebo nadýmání. Zkusil jsem Pastely na doporučení známého a výsledky se dostavily nečekaně brzo. Zatím užívám jen krátce, ale nemám důvod měnit 😀"

David, 40 let, České Budějovice

"Collagen Rich je pro mě veliký objev, dlouhodobě jsem měla problémy s pletí a lámavostí nehtů. Užívám ho druhým měsícem a rozdíl je znatelný, všiml si i manžel a to je co říct. Rozhodující pro mě byla tekutá forma, která mi přijde pro tělo nejvíc přirozená, dávám si ho každý den do sklenice vody."

Hanka, 38 let, Praha

"Užíváme s manželkou postbiotika pravidelně už nějakou dobu a pozorujeme na sobě menší únavu. Po zimě jsme si uvědomili, že i přes neustálé návštěvy našich vnoučat jsme nebyli nemocní, což je pro nás dostatečný důkaz posílené imunity."

František, 60let, Nižbor

"Po pádu z kola mám delší dobu problém s bolestí kolena. Pravidelně běhám a občas je bolest dost nepříjemná. Začal jsem se dívat po kolagenu dřív než začnu běhat po doktorech a měl jsem možnost vyzkoušet Collagen Rich. Jako vždy jsem byl spíše skeptický, ale výsledek na sebe nenechal dlouho čekat. Po pár týdnech bolest kolena výrazně polevila a při pravidelném užívání je bolest zanedbatelná. Navíc, příchuť grepu je super, což mi pomáhá dodržovat pravidelné užívání."

Jirka, 46 let, Nymburk

magnifiercrossmenu